Blogspot'a üye misiniz?

8 Şubat 2010 Pazartesi

Burberry “The Hearts” KoleksiyonuHepinizin bildiği gibi sevgililer günü yaklaştı. Bir çok marka sevgililer günü uyumlu konseptlerini sergilemeye başladılar. Bunlardan biri de Burberry'nin “The Hearts” Koleksiyonu.

Ödüllü tasarımcı Christopher Bailey, Burberry’in klasik check desenine getirdiği en son yenilik olan kalp motifleri ile sevgililer gününün büyüsüne uyum sağlıyor. “The Hearts” isimli yeni koleksiyonunda, markanın ayrıcalığı olan check desenine eklenen, aşkın sembolü olan kalp figürleri ile sevgililerin gönlünü kazanmaya hazır görünüyor.
Birçok ünlünün ve modayı yakından takip edenlerin markası olan Burberry,”The Hearts” koleksiyonunda, klasik nova check deseni üzerine açıklı koyulu renklerde eklediği kalp motifleri ile 2010 yılı sevgililer günü hediye seçeneği olarak markanın mağazalarında yer alıyor.


Tasarımları ve sadeliği ile her zaman modaya yön veren Burberry,“The Hearts” koleksiyonunda yer alan, kalpli çantalar, cüzdanlar, kolyeler, anahtarlıklar ve şemsiyelerin yanı sıra Burberry çocukları içinde bu özel koleksiyonda birbirinden güzel kalp motifli ürünler bulabilirsiniz.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails