Blogspot'a üye misiniz?

25 Şubat 2010 Perşembe

Pantene 2010 İlkbahar & Yaz Saç Trendleri

Saç bakım dünyasının yenilikçi markası Pantene, mükemmel güçlü saçlar için saç bakım portföyünü geliştirdi. Pantene’nin; şampuan, saç bakım kremi ve saç bakım kürlerinden oluşan yeni serisi, yıpranmaları 4 kata kadar güçle onarıyor.

Dünyanın en başarılı tasarımcıları, mankenleri, fotoğrafçıları ve ünlüleriyle çalışan Pantene Global Saç Güzellik Elçisi Sam McKnight ise moda dünyasının en tanınmış ve simgeleşmiş saç stillerine imza atıyor. Pantene Global Saç Güzellik Elçisi Sam McKnight, 2010 İlkbahar & Yaz saç trendlerini, sihirli dokunuşlarıyla gösterdiği Pantene Saç Bakım Serisi’nin tanıtımında, saçlarının güzel ve güçlü görünmesi dolayısıyla her kadının kendini güzel hissetmesi için ilk adımın doğru saç bakımını sağlamaktan geçtiğini vurgulayarak, günlük bakım uygulamalarıyla saçın sağlıklı güzelliğinin korunmasının çok önemli olduğunu söyledi.

Kadınların saçlarının ciltleri gibi olduğunu vurgulayan Sam McKnight, şampuanınız cilt temizleme jeliniz, saç bakım kreminiz ise günlük nemlendiriciniz gibidir. Her şampuandan sonra saçlarınıza bakım kremi uygulamayı ihmal etmeyin. Ayrıca, nasıl haftada en az bir kere cilt bakımı yapıyorsanız, saçınıza da özel bakım kürleri ile bakım uygulamanızın önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Sam McKnight’tan mükemmel güçlü saçlara sahip olmanın sırları!

Günlük Bakım

Saçlarınızı güçlendirin

Pantene şampuan, saçın en çok nem isteyen bölgelerini hedef alır ve nemi saç teline hapsederek saçın ağırlaşmadan korunmasını ve onarılmasını sağlar. Saçınızın nem ve besin ihtiyacını karşılamak için her şampuanlamadan sonra bakım kremi kullanmanız çok önemlidir.

Saçlarınızıı sağlıklı tutun

Islak saçlara aşırı sıcak fön uygulamak, saçın yüzeyine hasar verebilir. Bu nedenle, sırılsıklam saçları fönlemek yerine, saçın fazla suyunu önce havluyla alın. Saçlarınızın en çok ihtiyacı olan kısımlarına, özellikle saç uçlarınıza, Pantene saç bakım kremi uygulayın. Bu bakım ürünüyle inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz.
Haftalık bakım

Isıya dikkat

Saç kurutma makinesi, maşa veya düzleştirici gibi aletleri haftada birkaç kez kullanıyorsanız, saçınız sıcaklıktan ötürü yıpranıyor olabilir. Pantene saç bakım kremi saçlarınızda oluşan hasarı onarmaya yardımcı olur. Bu aynı zamanda saçın ısıyla şekillendirme cihazlarına karşı korumasını da arttıracaktır.

Yıpranmaları onarmak önemlidir

Bakım kürlerinin haftada bir kez kullanılması, saçın yapısının sağlamlaşmasına, saç telinin gücünün ve parlaklığının artmasına yardımcı olur. Saç uçlarının da kökler kadar güçlü olması için yeni yıkanmış saçlara Pantene bakım kürünü, saç derisinden uçlara kadar iyice yediriyorum. Ayrıca saçınızı önce sıcak ve nemli bir havluyla, ardından kuru bir havluyla 20 dakika boyunca sarmanızı da öneririm. Bu ürünleri saçınızda 5 dakika bile tutsanız harika sonuçlar elde edersiniz, bu sürenin uzaması, saçı tümüyle canlandırır.

2010 İlkbahar & Yaz saç trendleriDağınık Topuzlar

Bu stille, saçlardaki bağları gevşetiyoruz diyen Sam McKnight, “Saç modellerinde hem yetişkin hem de çocuksu bir saç modeli yaratmanın rahat ve kadınsı bir şeklini sunuyoruz” diyor. 2010 İlkbahar & Yaz sezonunda, “Kıyafetlerin bitirilmemiş gibi bir havası vardı, bu nedenle saçların da aynı şekilde görünmesini istedik” diyen Sam McKnight, bu stile uygun yumuşak saçlar elde edip saçları ağırlaştırmadan ışıltı katmak için Pantene saç bakım kremini öneriyor.
Endamlı Siluet

Bohem karşıtı ve daha özen gösterilmiş saç görünümlerine bir tür geri dönüş olduğunu söyleyen Sam McKnight, “Yapılması için daha fazla çaba sarf edilmesi gereken özel saç şekilleri vardır” diyor. Modellerin her birinin boyunu birkaç santim uzatan kabarık saçlar ve topuzlar yaratan Sam McKnight, “Saçın kabartılmak üzere taranması saçta yıpratıcı etkiye sahip olabilir. Saçınızı her yıkadığınızda Pantene Saç Bakım Serisi’ni kullanmak saçlarınızdaki yıpranmaları hedef alarak, saçlarınızı onarır” diyor.Uzun Dalgalar

Sam bu stil için “İşte bu makyajsız olup makyajlı görünüme eşdeğer nitelikte bir saç stilidir” diyor. Bu stil, göz kamaştırıcılığa daha sade bir yaklaşım getirirken ilhamını fazlasıyla zaman harcanmış lüks görünümden almıştır. Göz kamaştırıcılığa getirilen bu daha sade yaklaşım, özgürlük ve kısıtlamalardan kurtulmayı kasıtlı bir sadelik ile ifade ediyor. Sağlıkla uzayan güçlü saçlar için önerim Pantene Saç Bakım Serisi.”Örgü Geçidi

Örgü saçlar son zamanlarda göz kamaştırıcı hale geldi. Örgü saçlar hakkındaki en güzel şey, bir seferde iki stil elde edebilmektir. Birincisi örgü saçtır ki bu gündüz kullanım için mükemmeldir. Daha sonra ise saçı açıp taradığınızda saçlarınız hacim kazanır ve sizi dışarda bir geceye hazır hale getirecek mükemmel dalgalara sahip olursunuz. Haftada bir uygulayacağınız Pantene Saç Maskesi ile saçlarınızın uçlarını çatallaşmasını önlemeye yardımcı olur ve mükemmel örgü saçlar elde edebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatları
Pantene Onarıcı Bakım ve Nem Terapisi Şampuan 700 ml 9.39TL
Pantene Onarıcı Bakım ve Nem Terapisi Saç Bakım Kremi 700 ml 9.39TL
Pantene Onarıcı Bakım ve Nem Terapisi Onarıcı Saç Maskesi 200ml 9.39TL
Pantene Onarıcı Bakım ve Nem Terapisi Onarıcı Bakım Kürü 200ml 9.39TL

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails